Preskočiť na obsah
  • Služby
    • Fotenie interiéru
    • Svadobná fotka
    • Fotenie portrétov
  • O mne
  • Kontakt
  • Galérie
  • BLOG
  • Cenník
Menu
  • Služby
    • Fotenie interiéru
    • Svadobná fotka
    • Fotenie portrétov
  • O mne
  • Kontakt
  • Galérie
  • BLOG
  • Cenník
  • Služby
    • Fotenie interiéru
    • Svadobná fotka
    • Fotenie portrétov
  • O mne
  • Kontakt
  • Galérie
  • BLOG
  • Cenník
Menu
  • Služby
    • Fotenie interiéru
    • Svadobná fotka
    • Fotenie portrétov
  • O mne
  • Kontakt
  • Galérie
  • BLOG
  • Cenník

J & J – Hotel Kempinski

  • Svadobná fotka
Za každou svadobnou fotografiou je príbeh, a táto svadba bola naozaj nezabudnuteľná. Nevesta, pôvodom zo Slovenska, a ženích, zo Švajčiarska, sa rozhodli povedať si svoje „áno“ v exkluzívnom prostredí Grandhotela Kempinski na Štrbskom plese. Tento ikonický hotel, obklopený krásami Vysokých Tatier, dodal celému dňu neopakovateľnú atmosféru luxusu a romantiky. Ako profesionálny svadobný fotograf som mal tú česť zachytiť všetky významné okamihy ich veľkého dňa. Od emócií pri ranných prípravách až po večernú zábavu v nádherných priestoroch hotela – každá fotografia odráža lásku, radosť a spojenie dvoch kultúr. Fotografovanie v Grandhoteli Kempinski bolo samo o sebe zážitkom. Panoramatické výhľady na Štrbské pleso a elegantný interiér hotela vytvárali dokonalé pozadie pre romantické portréty aj skupinové fotografie. Pri pohľade na tieto zábery ožíva celá atmosféra dňa – jemné úsmevy, srdečné objatia a záblesky šťastia v očiach novomanželov i hostí. Ak plánujete svadbu v podobne krásnom prostredí a hľadáte fotografa, ktorý zachytí váš deň presne tak, ako ho prežívate, rád sa stanem súčasťou vášho príbehu. Prezrite si túto galériu a objavte viac z mojej práce. Vaše najdôležitejšie okamihy si zaslúžia byť uchované navždy.
Späť na svadby

Jožko je jednoducho profesionál. Náš významný deň zachytil do takých detailov a s takým neuveriteľným zmyslom pre momentky, že sme mali veľký problém si vybrať iba 100 naj fotiek na tlač (viac sa do fotoalbumu/krabičky, ktorá bola súčasťou balíčka, nevošlo). Máme nielen nádherné fotky priamo z dňa našej svadby, ale aj z "rande" fotenia a fotenia portrétov o 2 dni po svadbe. Jožko je i za každú "koninu", ale tie fotky potom stoja za to! Či už fotenie ráno v horách pod nulou, alebo deň po svadbe ísť s nami poobede na menšiu túru a fotiť naše "rande" s vrcholovou prémiou... A to všetko skvelo naladený, s úsmevom na tvári a totálnym nadšením. Pri ňom i tí najhanblivejší pookrejú a sú sami sebou. Komunikácia s Jožkom bola tiež na 1 s hviezdičkou, ako pred, tak i počas a po svadbe. Na záver ešte k dodaniu fotiek - nielenže sme dostali všetky spracované fotky na USB kľúči (ktorý vyzerá ako kľúč), ale aj nami vybrané fotky vytlačené a uložené v krásne spracovanej krabičke. Kvalita tlače je tiež top. Za nás jedno veľké ďakujeme a odporúčame! (Recenzia sa nachádza na FB)

Štrbské Pleso Grand Hotel Kempinski

Rezervovať fotenie
Späť na svadby
PrevPredchádzajúca svadbaPredsvadobné portréty (rande)
Nasledujúca svadbaP & J – Závada, Kráľov PrameňĎalšie

Vaše svadobné príbehy

“Skutočná fotografia nepotrebuje vysvetlenie a tiež nemôže byť opísaná slovami.” – Ansel Adams

Kontaktujte ma pre nezáväznú ponuku

Chcete si rezervovať termín alebo sa informovať o dostupnosti? Neváhajte ma kontaktovať a rád s vami preberiem všetky detaily.
Spolu vytvoríme fotografie, ktoré si budete s láskou prezerať celý život.

Napíšte mi správu alebo zanechajte informácie v kontaktnom formulári.

Rezervovať fotenie
portrét mladomanželov pred Tatrami, Majer pod Lesom

Z&D – Majer pod Lesom

kreatívny portrét páru v klube hotela Horizont s ambientným osvetlením, vysoké tatry

B & A – Stará Lesná

prvý tanec mladomanželov, kráľov prameň

P & J – Závada, Kráľov Prameň

J & J – Hotel Kempinski

predsvadobné rande fotenie, svadobný fotograf Jozef Vokál

Predsvadobné portréty (rande)

P & E – Spišské Bystré

M & R – Čingov SNV

M & M – Innsbruck

Z & M – Villa Cubach, Betliar

A & P – Habovka

svadobné portréty profesionálny fotograf Jozef Vokál, tiene

K & M – Levoča

L & P – Žilina

A & R – SNV

M & T – SNV

Z & A – Uloža

Cenník svadobného fotenia

Máte záujem o moje služby? Vyberte si ten správny balík, alebo nakombinujte jednotlivé časti fotenia sami.

KOMPLET

€ 1100
  • celodenné fotenie
  • drevená krabička
  • USB + 50 ks vyvolaných fotografií
  • cca 900 upravených fotiek
  • online galéria
  • FOTENIE PORTRÉTOV V INÝ DEŇ V CENE
  • RANDE FOTENIE V CENE
  • DOPRAVA VO SVADOBNÝ DEŇ V CENE
Vyžiadať

PLNÝ DEŇ

€ 890
  • celodenné fotenie
  • drevená krabička
  • USB + 30 ks vyvolaných fotografií
  • cca 700 upravených fotiek
  • online galéria
  • FOTENIE PORTRÉTOV V INÝ DEŇ V CENE
Vyžiadať

KLASIKA

€ 750
  • 9 hod. fotenie
  • drevená krabička
  • USB + 30 ks vyvolaných fotografií
  • cca 500 upravených fotiek
  • online galéria
  • Fotenie portrétov v iný deň +70€
Vyžiadať

Doplnky

  • Náhľad svadobnej krabičky

Poďme fotiť spoločne.

Ak hľadáte fotografa na fotenie portrétov, svadbu alebo na profesionálne nafotenie prevádzky či hotela? Napíšte mi správu cez kontaktný formulár.

Napísať správu
Facebook
Instagram
Twitter
Ring
  • BIZNIS FOTKA
  • BLOG
  • Ďakovná stránka
  • Fotenie interiéru a architektúry
  • Fotenie portrétov
  • Fotograf na svadbu Košice
  • Fotograf na svadbu Liptovský Mikuláš, Ružomberok
  • Fotograf na svadbu Poprad
  • Homepage
  • Kontakt
  • Kurzy fotenia
  • O mne
  • Spoluprace
  • Svadobná fotka
  • Svadobný fotograf Prešov
  • Zásady používania súborov cookie (EÚ)

Nezáväzný dopyt

Ďakujem, že máte záujem o moje služby. Napíšte mi základné informácie o fotení:  miesto konania, čas, Vaše meno, základné informácie o fotení a telefónny kontakt.

…alebo ma kontaktujte inak

0905 878 176

INSTAGRAM

@JOZEF.VOKAL alebo @VOKALFOTO

Fotografia - Vokál

jozef.vokal@gmail.com

Ahoj, som Jozef

  Som členom:

  • Asociácia profi fotografov (APFSR)
  • Cech profesionálnych fotografov 
  • Lektor fotoškoly KURZY FOTOGAFOVANIA 
  • Získaný titul EP (European photographer) 

Umenie ma oslovilo v detstve, keď som ako 6 ročný začal študovať na umeleckej škole. Už ako malého chlapca ma fascinovali fotografi, ktorí mohli ísť kdekoľvek, popri tom si fotili a každého poznali. O to viac ma fascinovali ich fotografie, na ktoré som sa vedel pri dobrej hudbe pozerať aj desiatky minút. A keď som držal v ruke fotoaparáty, do ktorých otec kúpil 35mm film na nejakú rodinnú príležitosť, bol to pre mňa sviatok. Keď som rástol, moja túžba a záujem o fotografiu sa zväčšovala a začal som študovať tento druh umenia.

     Profesionálne som začal fotiť v roku 2015. To bol pre mňa veľký míľnik. Vedel som, že v živote chcem robiť čo ma napĺňa a toto bola príležitosť sa do fotky pustiť. Zachytávanie momentu, kreatívna práca, spoznávanie nových ľudí a miest, cestovanie. Tieto všetky aspekty mi vie poskytnúť iba práca s fotoaparátom. Pri fotení mám rád výzvy a kreatívnu prácu. Baví ma práca s prostredím, objavovanie nových uhlov a pohľadov.  Venujem sa portrétnej i reportážnej fotografii. Na fotenie portrétov využívam prirodzené prípadne zábleskové (umelé) svetlo. Medzi moje ďalšie foto-disciplíny patrí produktová a interiérová fotografia. Tieto foto-žánre mám v obľube hlavne pre možnosť kontroly svetla a momentu na výslednom snímku. Taktiež pôsobím ako lektor v škole fotografie s názvom Kurzy fotografovania

     Niekoľkoročná prax s rôznymi profesionálnymi fotografmi mi ukázala mnoho skrytých aspektov fotografie. Tieto aspekty, ako napr. drobné komunikačné vychytávky pri fotení, tvoria vo finále synergický efekt, ktorý sa podieľa na celkovom výsledku mojej práce. Či už ide o skutočné emócie alebo správne zachytenie svetla. :)  

      – pre zákazky a projekty využívam  ateliér na Tajovského 1 v Košiciach.